قوانین و شرایط استفاده از سوشال بست

هر سرویس دهنده‌ای برای آنکه بتواند محیط عادلانه و بهتری برای مخاطبان خود ایجاد کند باید شرایط و قوانینی داشته باشد و مشخص کند که تعاریفشان از آنها، دقیقا چیست. بخش مهم شرایط و قوانینی که مجموعه سوشال بست بر طبق آن به مخاطبان عزیز خدمات میدهد در زیر مندرج شده است و استفاده از سوشال بست به معنای قبول این قوانین میباشد. برای اینکه با خیالی راحت از سوشال بست در جهت رشد و ترقی خودتون استفاده کنید خواهش میکنیم همراه با نوشیدن یک لیوان چای یا قهوه به مطالعه این موارد اختصاص دهید:

با این اصطلاحات آشنا شویم:

کاربر عضو شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که در وبسایت سوشال بست حساب کاربری ایجاد کرده باشد.
کاربر غیر عضو شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که در وبسایت سوشال بست حساب کاربری نداشته و صرفا استفاده کننده از وبسایت می باشد.
“یادگیرنده” کاربر عضوی می باشد که حداقل در یک دوره از مجموعه دوره های آموزشی سوشال بست ثبت نام کرده یا اشتراک سایت را خریداری کرده باشد.
“مسئول بخش” کاربر عضوی می باشد که حداقل یک دوره آموزشی یا محصول در سوشال بست به نام او منتشر شده باشد.
این قوانین متناسب با هر عنوان و محتوای ذیل آن شامل حال تمامی کاربران عضو و غیر عضو می باشد.

شرایط عمومی

کاربر وبسایت

تمام افرادی که حداقل سن آنها در زمان ثبت نام ۱۸ سال تمام باشد به صورت مستقل میتوانند حساب کاربری ایجاد نمایند در غیر این صورت با آگاهی و نظارت سرپرست قانونی یا والدین خود که آنها بالای ۱۸سال تمام دارند، این کار را انجام داده و آن افراد مسئول فعالیتهای شما میباشند.
حساب کاربری

برای اکثر فعالیت های خود نظیر خرید یا شرکت در دوره یا ارائه‌ی سرویس‌های دیگر به یک حساب کاربری نیاز دارید. وارد کردن اطلاعات درست و یک ایمیل یا شماره موبایل معتبر الزامی میباشد. حتما از یک گذرواژه مطمئن استفاده کنید.
از در اختیار گذاشتن نام کاربری و رمز عبور خود به اشخاص ثالث خودداری کنید زیرا شما مسئول اتفاقاتی هستید که به پروفایل کاربری شما مرتبط می گردد.

در صورتی که فرد دیگری بدون اجازه شما به اطلاعات کاریری شما دسترسی پیدا کرد حتما در اولین فرصت به ما گزارش دهید.

در مواردی که اختلافات به وجود آمده ناشی از به اشتراک گذاشتن اطلاعات کاربری خود با دیگران باشد سوشال بست وظیفه ای نداشته و مسئولیت حل اختلاف با خودتان می باشد.
در صورت نقض قوانین یا ایجاد هرگونه تهدید یا خطر احتمالی از طرف حساب کاربری شما، دسترسی شما به حساب کاربری محدود یا لغو می گردد.
استفاده از هرگونه نام جعلی یا تقلبی و یا ایمیل نامعتبر در جهت سو استفاده های احتمالی یا نقض حقوق اشخاص دیگر موجب مسدود شدن حساب کاربری میگردد.

حریم خصوصی شما

در صورت درخواست هرگونه اطلاعات خصوصی شما نظیر شماره تلفن همراه، آدرس و یا ایمیل معتبر در فرآیند ثبت نام دوره یا وبسایت این اطلاعات نزد ما محفوظ مانده و در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالث به جز در مواردی که به درخواست قانون و مراجع ذی صلاح الزام آور باشد، قرار نخواهد گرفت.

محتوای منتشر شده توسط خود شما بر روی وبسایت از این بند مستثنی است و می تواند در اختیار اشخاص ثالث قرار گیرد.

حقوق مالکیت معنوی

شما با ارسال نظرات، پیشنهادات، ایده ها و هرگونه محتوا برای ما به ما مجوز استفاده از آن برای نشر و به اشتراک گذاری مثلا در موارد تبلیغاتی را خواهید داد.
وب سایت و کلیه مطالب، ویژگی ها و قابلیت های آن (شامل و نه محدود به همه اطلاعات، متن، فیلم ها، تصاویر، فایل تصویری و صوتی، طراحی ها و ایده ها )، متعلق به سوشال بست می باشد و از قانون کپی رایت جمهوری اسلامی ایران تبعیت میکند.
شما حق تولید، نشر، اصلاح، ایجاد محتوای مشتق شده هرگونه اطلاعات و محتوای وب سایت را برای استفاده تجاری یا باز نشر ندارید.

تمام اطلاعاتی که ما در وب سایت جمع آوری می کنیم زیر نظر سیاست حفظ حریم خصوصی می باشد.

شما حق استفاده از بخشی از فیلم ها تصاویر و یا متن به شکل جدا شده از بستر اصلی آن را برای استفاده تجاری یا بازنشر آن نخواهید داشت.
شما حق استفاده از برند سوشال بست، لوگو، تمامی اسامی مرتبط، نشانه ها، نام دوره ها ، شعارها، نام دامنه و دیگر مشخصات مربوط به سوشال بست را نخواهید داشت و حق مالکیت معنوی آن برای تیم سوشال بست خواهد بود. در صورت نیاز با اجازه کتبی می توانید از لوگو استفاده نمایید.
در صورت مشاهده هرگونه محتوایی که ناقض مالکیت معنوی برای مولف اثر می باشد و در وبسایت ما مشاهده می شود را همراه با این فرم برای ما ارسال نمایید.

اعلام نظر و نقد یا پیشنهاد

در صورت مشاهده هرگونه از موارد زیر در نظرات ارائه شده توسط شما، حذف خواهد گردید و در صورت تکرار حساب کاربری شما بسته خواهد شد:
هر گونه نشر محتوا برخلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا خلاف قوانین جرایم اینترنتی
نشر محتوای نادرست، گمراه کننده، فریبنده، رکیک و بر خلاف شئونات عرف جامعه
هر گونه توهین به اشخاص ثالث و تجاوز به حریم خصوصی آن ها
محتوای حاوی ویروس، جاسوس افزار و موارد مشابه
هرگونه محتوا حاوی هرزنامه
اطلاعات شخصی یا حساس افراد ثالث

امنیت وبسایت

شما تعهد داده اید:

هیچ گونه کاری که باعث از کار افتادن، یا آسیب و حمله به وبسایت شود را انجام ندهید.
از هیچ گونه ربات یا نرم افزارهای مشابه برای دسترسی به محتوای محرمانه و یا رسیدن به یک هدف غیر قانونی یا نقض قوانین وبسایت استفاده نکنید.
از هیچ گونه ویروس، تروجان، کرم و موارد مخرب مشابه دیگر برای اسیب رساندن به وبسایت استفاده ننمایید.
بدون اطلاع قبلی از دادن هایپر لینک های بیش از حد معمول خودداری نمایید.

لینک های ثالث در وب سایت

اگر وب سایت حاوی لینک ها به سایت های دیگر و منابع ارائه شده توسط اشخاص ثالث باشد، این لینک ها فقط برای راحتی شما ارائه می شوند. ما هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آن سایت یا منابع نداریم و هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنها و یا از دست دادن یا خسارت ناشی به علت استفاده شما از آنها را نداریم.

پیوند به وب سایت ما

شما مجاز به دادن لینک به صفحه اصلی سوشال بست هستید به شرطی که: اولا قانونی و بدون خطا باشد و ثانیا لینک دادن به معنای تایید کردن شما توسط سوشال بست نباشد.

تغییرات

ما میتوانیم در هر زمان سیاست های سایت خود را تغییر دهیم. تغییرات اطلاع رسانی شده و در صورت ادامه استفاده شما از وبسایت به معنای پذیرش سیاست های جدید از طرف شما می باشد.

شرایط “یادگیرنده”

هر یادگیرنده علاوه بر قبول شرایط عمومی مندرج در این صفحه، ملزم به رعایت قوانین این بخش می باشد.

قیمت گذاری دوره

قیمت دوره ها بر اساس موافقت نامه مدرسان و سیاست قیمت گذاری سوشال بست تعیین می گردد. تبلیغات و فروش دوره ها بر عهده سوشال بست می باشد. همچنین برخی از قیمتهای ارائه شده بنا به سیاست های تشویقی و تبلیغاتی ما برای کاربران عضو سوشال بست متفاوت از کاربران غیر عضو می باشد. میخواهم عضو سوشال بست باشم.

ثبت نام دوره

هر دوره ای که در سوشال بست منتشر می گردد حاوی یک موافقتنامه از مدرس یا منتشر کننده آن خواهد بود که به سوشال بست اجازه انتشار آن در وبسایت و در اختیار گذاشتن آن برای مخاطبانی که آن دوره ثبت نام کرده اند را می دهد ولی شما به عنوان استفاده کننده اجازه نشر یا فروش آن را به هیچ عنوان نخواهید داشت.
پرداخت

برای استفاده از دوره های غیر رایگان یا سرویس‌ها ملزم به پرداخت هزینه آن به شکل پرداخت اینترنتی یا استفاده از اعتبار خود می باشید. روش های پرداخت ما امن و معتبر می باشند و شما توافق می کنید که از درگاه های غیر امن به هیچ عنوان پرداختی انجام ندهید.
بعضا اعتبارات هدیه ای که به حساب کاربری شما تعلق میگیرد ممکن است دارای بازه زمانی مشخصی برای استفاده باشد و در صورت اتمام مهلت آن، اعتبار هدیه کسر میگردد.
پرداخت هزینه دوره بر اساس تومان می باشد در صورت تبدیل ارزهای دیگر به تومان هزینه های ناشی از تبدیل به عهده شما می باشد.

قوانین مربوط به طرح‌های عضویت

امکان بازگشت وجه برای اشتراک‌ها به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت.
مسئولیت انتخاب طرح موردنیاز بر عهده خود شما بوده و تغییر یا انتقال آن تنها با نظر مدیریت امکان پذیر خواهد بود.

قوانین مربوط به خدمات  (فالوور، ممبر و …)

امکان کنسلی سفارش بعد از ارسال به سامانه وجود ندارد.
درصورت کندی یا قطعی سرور، باید منتظر بمانید تا سرور تعویض یا تعمیر گردد لذا امکان بازگشت وجه میسر نمیباشد مگر با اعلام مسئول بخش.
ریزش در تمامی ارسالی‌های طبیعی است و هیچ گونه تضمینی بابت ریزش وجود نخواهد داشت حتی اگر ریزش بسیار شدید باشد.
درصورت اعلام مسئول بخش به عودت سفارش، تنها بخشی از سفارش که ارسال نشده است عودت خواهد خورد.
استارت اغلب سفارشات بالای ۱۵ ساعت پس از خرید میباشد لذا تاخیر مقطعی طبیعی میباشد.

بازگشت وجه

بازگشت وجه برای دوره های آموزشی، اشتراک‌ها، کانفیگ‌ها و محصولات سوشال امکان پذیر نخواهد بود.
بازگشت وجه برای سرور مجازی و هاست حداکثر ۲ روز و با ارائه‌ی دلیل منطقی (مشکل فنی غیرقابل حل) امکان پذیر خواهد بود.
سرویسهای سرور اختصاصی فاقد امکان عودت وجه و کنسلی میباشد و به هیچ عنوان در هیچ بازه زمانی امکان کنسلی نخواهد داشت.
در صورت ارائه درخواست بازگشت وجه (به جز :  اشتراک‌ها، محصولات سوشال) تا ۲۴ ساعت پس از آن برای تایید شدن درخواست شما با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورت مورد تایید قرار گرفتن درخواست شما وجه مورد نظر به حساب کاربری شما به صورت اعتبار افزوده می شود.

پشتیبانی دوره ها

میتوانید سوالات خود برای دوره خریداری شده را به صورت ارسال تیکت بپرسید و همچنین در مورد دوره نظر دهید.

تامین ابزارها یا نرم افزارهای لازم برای شرکت در یک دوره به عهده شما می باشد.

محتوای در اختیار گذاشته شده دوره

مالکیت معنوی و مادی هرگونه محتوایی از دوره ها که به شکل فایلهای متنی، تصویری، صوتی و یا فیلم در اختیار شما قرار میگیرد متعلق به سوشال بست می باشد و یادگیرنده حق هیچ گونه کپی برداری، تغییر، ویرایش و اقتباس آن محتوا را نخواهد داشت. همچنین هر شکلی از در اختیار قراردادن محتوا به اشخاص ثالث نظیر واگذاری، فروش، اجاره، قرض،نشر و باز توزیع غیر قانونی می باشد. و این کار نه تنها سوشال بست را تضعیف بلکه حقوق مدرس و دیگر یادگیرنده ها را خدشه دار میکند.

logo-samandehi

راهنما

پشتیبانی

حریم خصوصی

سیاست گذاری سوشال

انتقاد , شکایت و پیشنهادات

کلیه حقوق متعلق به موسسه دیجیتال  دیبا انار پردازش می باشد

Copyright ©2022 socialbest – anarpardazesh narnet panel