معروف ترین برنامه های مدیریت محتوا در سال 2022

با ما در سوشال بست معروف ترین برنامه های مدیریت محتوا در سال 2022 همراه باشید.این روزها، وب‌سایت‌ها بسیار بیشتر از کلمات و تصاویر در یک صفحه هستند – در حالی که طراحی و محتوا هنوز مهم هستند، توجه به پلتفرمی که سایت شما بر روی آن ساخته شده است به طور فزاینده‌ای حیاتی می‌شود.

اغلب اوقات، ما به توسعه دهندگان خود اجازه می دهیم این انتخاب را برای ما انجام دهند. و، در حالی که درست است که آنها باید ورودی داشته باشند، بازاریاب ها نیز باید پشت میز بنشینند.

پس از همه، اگر منابع توسعه به دلیل یک گلوگاه برای محتوای وب سایت تغییر کند، می تواند از سرعت و چابکی در کمپین های بازاریابی شما جلوگیری کند.

معروف ترین برنامه های مدیریت محتوا در سال 2022

توسعه‌دهندگان و مهندسان شما مجموعه‌ای از معیارها را می‌خواهند – از جمله کنترل، امنیت، دسترسی به کد زیربنایی، و قابلیت سفارشی‌سازی، که همگی مهم هستند. از طرف دیگر، بازاریابان برای به روز رسانی سریع، امکان ادغام نرم افزار با ابزارهای دیگر و دسترسی به پشتیبانی، به دسترسی آسان نیاز دارند.

در اینجا، ما قصد داریم ویژگی هایی را که برای هر ابزار برنامه های مدیریت محتوا نیاز دارید و همچنین چهار گزینه مورد علاقه خود برای بازاریابان را بررسی کنیم.

ویژگی های بهترین ابزارهای نرم افزار مدیریت محتوا

در اینجا برخی از ویژگی هایی که بازاریابان باید در یک ابزار نرم افزار مدیریت محتوا احساس خوبی داشته باشند، آورده شده است.

1. ویرایشگر قدرتمند و انعطاف پذیر

به عنوان بازاریاب، ما باید بتوانیم کارهایی مانند تولید سریع صفحه فرود برای یک کمپین فیس بوک، ایجاد تغییرات ساده در طرح بندی یک صفحه (مانند اضافه کردن یک ستون، یا ماژول توصیفات)، و ویرایش آسان محتوا در صفحات موجود

 

یک ویرایشگر قدرتمند WYSIWYG (“آنچه می بینید همان چیزی است که به دست می آورید”) بسیار مهم است، بنابراین اگر می توانید، مطمئن شوید که با ایجاد تغییرات در ابزار نرم افزار مدیریت محتوا راحت هستید.

2. توانایی تست

مهم است که بتوانید بفهمید چه چیزی کار می کند، بنابراین می توانید کارهای خوب بیشتری انجام دهید. شما باید بتوانید به راحتی تست هایی را روی نتایج برای سرفصل ها، طرح بندی ها و موارد دیگر اجرا کنید. به ویژه هنگام انجام کاری مانند یک کمپین پولی، که در آن حداکثر کردن نتایج مستقیماً با هزینه کردن مرتبط است، بسیار مهم است.

3. فرصت برای افزایش همکاری

به احتمال زیاد، شما یک تیم از افراد دارید که روی یک وب سایت کار می کنند.

ممکن است توسعه‌دهنده‌ای داشته باشید که روی قطعات طراحی پیچیده و ادغام‌ها کار می‌کند، بازاریاب که کارهای روزمره را اجرا می‌کند و کمپین‌ها را مدیریت می‌کند، و تولیدکنندگان محتوا که پست‌های وبلاگ می‌نویسند.

توانایی همکاری در ابزار نرم‌افزار مدیریت محتوا و تنظیم مجوزها، زندگی را بسیار آسان‌تر می‌کند – و تضمین می‌کند که مشکلاتی پیش نیاید، مانند اینکه مدیر اجتماعی شما به‌طور تصادفی کد توسعه‌دهندگان را بازنویسی کند.

4. دسترسی به پشتیبانی

اغلب اوقات، توسعه‌دهنده شما می‌تواند این نیاز را برطرف کند – اما اگر ساعتی پرداخت کنید، ممکن است گران شود. شاید این ماموریت حیاتی نباشد، اما مطمئناً داشتن یک تیم پشتیبانی خوب است که می‌توانید در مواقعی که واقعاً به آن نیاز دارید برای کمک تماس بگیرید، به‌خصوص زمانی که توانایی شما برای راه‌اندازی کمپین را متوقف می‌کند.

5. امکان ادغام با بقیه ابزارهای شما

آخرین، اما احتمالاً مهم‌تر از همه، شما به نرم‌افزار مدیریت محتوای خود نیاز دارید تا توانایی ادغام با بقیه پشته‌های فناوری خود را ارائه دهد. به طور کلی، بهترین انتخاب ها در اینجا پلتفرم های باز یا راه حل های همه کاره هست

              ———————————————–سوشال بست———————————————–

بهترین ابزارهای نرم افزار مدیریت محتوا

Best Content Management Software Tools
HubSpot
Squarespace
Wix
WordPress

1. HubSpot

HubSpot چیزی بیش از یک ابزار نرم افزاری مدیریت محتوا است.

ابزار نرم‌افزار مدیریت محتوای HubSpot دارای ویژگی‌های خوبی مانند تست A/B است، اما وقتی صحبت از ویژگی‌هایی مانند محتوای شخصی‌شده و محتوای هوشمند می‌شود، بسیار قدرتمند است. اگر از پلتفرم بازاریابی HubSpot استفاده می‌کنید، این پلتفرم با فرم‌ها، فهرست ایمیل‌های شما و مدیریت پایگاه داده نیز یکپارچه کار می‌کند.

به عنوان مثال، فرض کنید می خواهید لیستی از همه افراد موجود در پایگاه داده خود که در 30 روز گذشته از صفحه قیمت گذاری شما بازدید کرده اند، داشته باشید. با نرم افزار مدیریت محتوای HubSpot و CRM، انجام این کار فوق العاده آسان است.

از نظر طراحی نیز امتیاز خوبی کسب می کند — مانند هر ابزار نرم افزار مدیریت محتوا، قالب های از پیش طراحی شده، پلت فرم توسعه دهنده و شبکه ای از شرکای دارای گواهینامه نرم افزار مدیریت محتوا را ارائه می دهد.

 

2. Squarespace

Squarespace طرح های زیبای خارج از جعبه را با گزینه های سفارشی سازی فراوان ارائه می دهد. می توانید هر تمی را دانلود کنید و رنگ ها، فونت ها و دیگر عناصر طراحی را به راحتی تغییر دهید. به نظر می رسد که بیشتر به سمت کاربر نهایی است تا توسعه دهنده، بنابراین اکثر ویرایش ها در یک ویرایشگر طراحی WYSIWYG انجام می شود.

در پشت صحنه، آنها از هاستینگ با کیفیت بالا و ایمن برخوردار هستند – چیزی که همیشه هنگام انتخاب یک ابزار نرم افزار مدیریت محتوا در ذهن نیست، اما احتمالاً باید باشد. همچنین امکان پهنای باند و فضای ذخیره سازی نامحدود را فراهم می کند، که اگر به تنهایی هاست بخرید، همیشه صدق نمی کند.

همچنین داشتن یک تیم پشتیبانی خوب است، و Squarespace تیمی دارد که به تیکت‌های پشتیبانی پاسخ می‌دهد، بنابراین شما کاملاً خودتان هستید یا گیر نمی‌دهید که برای هر سؤال با یک توسعه‌دهنده تماس بگیرید. علاوه بر این، آنها اسناد کمکی فوق العاده مفید را ارائه می دهند.

Squarespace هزاران ماژول و ادغام را ارائه می دهد، اگرچه ممکن است بخواهید ادغام های داخلی آنها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که بقیه پشته فناوری شما به خوبی با Squarespace بازی می کند.

3. Wix

Wix دارای تعداد زیادی قالب است و یک برنامه رایگان دارد که صفحات نامحدودی را در اختیار شما قرار می دهد. اگر می خواهید فوراً یک حضور آنلاین داشته باشید، این یک انتخاب عالی است.

آنها همچنین دارای برنامه های پولی هستند که برخی از ویژگی های اضافی از جمله افزایش فضای ذخیره سازی، امکان افزودن فرم ها، تقویم و دسترسی به پشتیبانی VIP را در اختیار شما قرار می دهد.

مهم است که توجه داشته باشید، Wix برای سفارشی کردن کمی سخت تر است – آنها به CSS دسترسی نمی دهند، اگرچه می گویند شما می توانید “کنترل کامل عملکرد وب سایت خود را با جاوا اسکریپت و API های Wix Code در دست بگیرید.”

علاوه بر این، درج کد شخص ثالث (مانند کد رهگیری) می تواند چالش برانگیز باشد، بنابراین در نهایت، با رشد کسب و کار شما، شما یا توسعه دهنده شما ممکن است چیزی با قابلیت سفارشی سازی کمی بیشتر بخواهید.

 

4. WordPress

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای (CMS) متن باز (open source) تحت وب و رایگان می‌باشد، شما با این نرم‌افزار مدیریت محتوا می­‌توانید محتوا و مطالب سایتتان را به‌راحتی مدیریت کنید.

با استفاده از وردپرس می­‌توان گونه­‌های مختلفی از وب­‌سایت را بسازیم. وردپرس شامل تعداد زیادی قالب­‌های متنوع و پوسته­‌های وردپرسی است همچنین افزونه‌­های وردپرس به شما کمک می‌کند تا بخش‌­های مختلفی را به سایت خود اضافه کنید.
شما می­‌توانید با استفاده از وردپرس یک سایت را بدون نیاز به مهارت برنامه­‌نویسی یا کمک گرفتن از برنامه‌نویس راه‌­اندازی کنید.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (cms) همه‌کاره و چندمنظوره تحت وب است، که با زبان PHP برنامه‌نویسی شده و شما می‌توانید با آن انواع سایت‌های وبلاگی، شخصی، فروشگاهی، شرکتی و هر نوع سایت دیگری را راه‌اندازی کنید.

وردپرس چیست
وردپرس چیست
وردپرس یک نرم‌افزار ارائه محتوا به‌صورت متن باز است که بر اساس سادگی در کارکرد و سرعت و تجربه کاربری عالی متمرکزشده است. وردپرس با یک جامعه فعال و قلبی متن باز شروع به کار کرده و می‌تواند به شما کمک کند یک وب‌سایت عالی راه‌اندازی کنید.

طراحی سایت با وردپرس
برای راه‌­اندازی یک وب‌سایت سیستم‌­های مدیریت محتوای زیادی در دسترس هستند که برخی از آن­ها نسبت به بقیه برتری­‌هایی دارند، وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا متشکل از قالب­‌ها و پوسته­‌های بسیار متنوع است که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می­‌گیرد، شما با استفاده از این سیستم بدون داشتن مهارت در برنامه‌­نویسی می‌­تونید سایت خود را راه‌اندازی کنید.

مهارت برنامه‌­نویسی از مواردی است که افراد فکر می­‌کنند بدون داشتن این مهارت قادر نیستند فعالیتی در اینترنت داشته باشند اما سیستم مدیریت محتوا این امکان را به افراد داده است که بدون نیاز به پیش‌­زمینه­‌ای در مورد برنامه­‌نویسی بتوانند به آسانی کسب و کار اینترنتی خود را راه بیندازند، البته این سیستم برای افرادی که قابلیت برنامه‌نویسی نیز دارند مناسب است و کاربران می­‌توانند با کدنویسی هرگونه شخصی­‌سازی را در وب­‌سایت خود انجام دهند و صاحب یک وب‌سایت حرفه‌ای شوند.

از دیگر ویژگی‌های وردپرس می‌تونیم به منبع باز بودن آن اشاره کنیم یعنی اینکه این سیستم به شما منابع رایگانی را ارائه می­‌کند در واقع شما بدون پرداخت هیچ هزینه­‌ای می­‌تونید به طور کامل از منابع وردپرس استفاده کنید. در این دوره به شما آموزش ساخت سایت با وردپرس را توضیح خواهیم داد. اما بیایید بیشتر از وردپرس بدانیم…

با وردپرس، هر نوع سایتی بسازید!
وردپرس توسط گروه automattic ساخته‌شده و در چند سال نخست فقط برای ایجاد سایت‌های وبلاگی استفاده می‌شد. اما طراحی و کد نویسی افزونه‌ها و قالب‌های حرفه‌ای وردپرس ماجرا را تغییر داد. امروزه شما هر نوع قالب وردپرس اعم از وبلاگی، مجله‌ای خبری، شرکتی، مشاور املاک، دانلود، شخصی، فروشگاهی، پزشکی و آموزشی را می‌توانید برای وردپرس پیدا کنید. پس وردپرس امروز می‌تواند برای شما هر نوع سایتی راه‌اندازی کند.

خب اینجا می‌خوایم به زبان خیلی راحت در ارتباط با مفهوم وردپرس برای شما توضیحاتی را بدیم! وردپرس یه نرم افزار رایگان و متن باز می‌باشد. متن باز یا Open Source بودن یک نرم‌افزار به این معنی است که هر فردی این امکان را دارد که این نرم افزارها را بعد از بررسی ویرایش کند و تغییراتی را روش به وجود بیاره و توسعه بده! طراح این نوع برنامه‌های متن باز کد منبع برنامه را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهدند و در نتیجه اگر برنامه باگ و یا مشکل خاصی داشته باشد این اشکالات سریع‌تر پیدا و برطرف می‌شوند.

اما چرا وردپرس؟ وردپرس بهترین و پرطرفدارترین سیستم مدیریت محتوای جهان است و البته از همه چی مهم­تر رایگان بودن وردپرس است. سایت‌های بزرگی همچون فیسبوک و CNN از این سیستم مدیریت محتوا استفاده می‌کنند.

 

Blog Tool, Publishing Platform, and CMS | WordPress.org

 

اثبات شده در بین سایت‌های معتبر
اکثر سایت‌های دنیا از وردپرس استفاده می‌کنند. طبق آخرین آمارها بیش از 30% از سایت‌های جهان از وردپرس استفاده می‌کنند که این آمار خوبی است و نشان‌دهنده محبوبیت این سیستم مدیریت محتوا در بین سایت‌های جهان است. از سایت‌هایی که از وردپرس استفاده می‌کنند، می‌توان از وبلاگ فیسبوک و سایت AngryBirds و Google Ventures و سایت کوکاکولا و NY Times نام برد. وردپرس بیش از سیزده سال است که در حال فعالیت بوده و تا امروز بیش از ۵۰ میلیون وب‌سایت از وردپرس استفاده می‌کنند.

امنیت وردپرس
زمانی که به فکر طراحی سایت و اجرای آن برای کسب‌وکارمان هستیم مهم‌ترین اصل امنیت سایت است، که به آن اهمیت زیادی می‌دهیم. ازاین‌رو هرگاه به دنبال یک سیستم مدیریت محتوای خاص می‌گردیم که سایت خود را با آن طراحی و اجرا کنیم؛ سیستمی را انتخاب می‌کنیم که بتوان با آن امنیت سایت خود را بالا برد. هنگامی‌که می‌خواهید امنیت وردپرس را بررسی کنید باید یک پایه‌ی محکم را بنا کنید؛ تا در برابر نگاه‌های انتقادی آن را تحت نظر بگیرید. در این آموزش وردپرس و آموزش‌های امنیت سعی کردیم مواردی را مطرح کنیم که به کمک آنها می‌توانید به حفظ امنیت وردپرس کمک بزرگی نمایید.

مطالب اخیر

پیام بگذارید

logo-samandehi

راهنما

پشتیبانی

حریم خصوصی

سیاست گذاری سوشال

انتقاد , شکایت و پیشنهادات

کلیه حقوق متعلق به موسسه دیجیتال  دیبا انار پردازش می باشد

Copyright ©2022 socialbest – anarpardazesh narnet panel