10 کتاب پرفروش قرن بیست و یکم

صرف نظر از پیشرفت‌های دیجیتال و هجوم رسانه‌های اجتماعی، بسیاری از ما هنوز دوست داریم از روز تعطیل خود با کاوش در جهان در صفحات یک کتاب خوب لذت ببریم. به همین مناسبت،  10 کتاب پرفروش قرن بیست و یکم را برای شما آورده ایم.

امروز جهان روز جهانی کتاب را جشن می گیرد که به عنوان روز جهانی کتاب و حق چاپ یا روز جهانی کتاب نیز شناخته می شود، که توسط یونسکو مفهوم سازی شده است. در 23 آوریل در سراسر جهان به منظور جشن گرفتن لذت خواندن و القای عشق به مطالعه در کودکان و نوجوانان مشاهده می شود. هدف اصلی روز جهانی کتاب ترویج کتابخوانی، نشر و کپی رایت و تجلیل از آثار نویسندگان بزرگ در سراسر جهان است. به همین مناسبت، ده کتاب پرفروش قرن بیست و یکم را برای شما آورده ایم.

10 کتاب پرفروش قرن بیست و یکم

سریال هری پاتر (اکشن و فانتزی)

Harry Potter

هری پاتر

نوشته شده توسط نویسنده بریتانیایی J.K. رولینگ، سری هری پاتر محبوبیت و موفقیت زیادی در سطح جهانی به دست آورد. از فوریه 2018، کتاب‌هایی که سفر جادوگر را با نام هری پاتر در خود جای داده‌اند، بیش از 500 میلیون نسخه در سرتاسر جهان فروخته‌اند و به پرفروش‌ترین مجموعه کتاب‌های تاریخ تبدیل شده‌اند، و همچنین به هشتاد زبان ترجمه شده‌اند. این مجموعه که همیشه مورد علاقه جوانان و کودکان است، شامل هری پاتر و سنگ فیلسوف، (1997)، هری پاتر و شاهزاده دورگه (2005)، هری پاتر و جام آتش (2000)، هری پاتر و Order of the Phoenix (2003)، هری پاتر و یادگاران مرگ (2007).

سریال رابرت لنگدون (ماجراجویی)

Robert Langdon series

سریال رابرت لنگدون

مجموعه کتاب های رابرت لنگدون به نام رابرت لنگدون، که قهرمان رمان های نوشته شده توسط دن براون – نویسنده آمریکایی است، نامگذاری شده است. این سریال ماجراهای لنگدون – استاد شمایل شناسی مذهبی و نمادشناسی را دنبال می کند، رشته ای تخیلی که با مطالعه نمادهای تاریخی مرتبط است. این رمان‌ها در سرتاسر جهان موفقیت‌آمیز بودند و به پرفروش‌ترین کتاب‌ها تبدیل شدند و خیلی زود به فیلم تبدیل شدند. این مجموعه تا به امروز بیش از 150 میلیون نسخه فروخته است. کتاب‌ها رمز داوینچی (2003)، فرشتگان و شیاطین (2000)، نماد گمشده (2009)، دوزخ (2013)، مبدأ (2017) هستند.

سریال گرگ و میش (درام و داستانی)

Twilight

گرگ و میش

سری گرگ و میش یک رمان عاشقانه فانتزی با مضمون خون آشام است که توسط نویسنده آمریکایی استفانی میر نوشته شده است و در ابتدا از سال 2005 تا 2008 منتشر شد. جهان این مجموعه بیش از 120 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است و به 38 زبان مختلف در سراسر جهان ترجمه شده است. از این کتاب ها فیلم سینمایی نیز اقتباس شده است. این کتاب ها عبارتند از: گرگ و میش (2005)، ماه نو (2006)، کسوف (2007)، طلوع صبح (2008)

بازی های گرسنگی (دیستوپیایی)

The Hunger Games

بازی های گرسنگی

بازی‌های گرسنگی رمانی نوشته سوزان کالینز نویسنده آمریکایی است که در سال ۲۰۰۸ منتشر شد. بازی های گرسنگی اولین بار در سال 2008 منتشر شد و پس از آن Catching Fire (2009) و Mockingjay (2010) منتشر شد. این سه گانه تنها در ایالات متحده با بیش از 28 میلیون نسخه از بازی های گرسنگی، بیش از 19 میلیون نسخه از Catching Fire و بیش از 18 میلیون نسخه از Mockingjay بیش از 65 میلیون نسخه فروخته است. سه گانه بازی های گرسنگی تا به امروز در 56 منطقه به 51 زبان فروخته شده است.

بادبادک باز (فانتزی)

The Kite Runner

بادبادک باز

بادبادک باز اولین رمان نویسنده افغان-آمریکایی خالد حسینی است که اولین بار در سال 2003 منتشر شد. این کتاب در مورد سفر امیر پسر جوانی از منطقه وزیر اکبرخان کابل صحبت می کند. بادبادک باز با فروش هفت میلیون نسخه تنها در ایالات متحده به پرفروش‌ترین و شماره 1 پرفروش‌ترین نیویورک تایمز تبدیل شد. این رمان در فیلم های سینمایی نیز اقتباس شد.

زندگی هدفمند (داستانی داستانی)

The Purpose Driven Life

The Purpose Driven LifeThe Purpose Driven Life ظاهراً یک کتاب مطالعه کتاب مقدس است که توسط کشیش مسیحی ریک وارن نوشته شده و در سال 2002 منتشر شده است. این کتاب یک سفر معنوی شخصی 40 روزه و پنج هدف خداوند برای زندگی انسان روی زمین را به خوانندگان می گوید. این کتاب که برای خواندن به عنوان یک الهام روزانه نوشته شده است، در صدر جدول پرفروش ترین های وال استریت ژورنال و همچنین نمودارهای هفتگی ناشران قرار گرفت، زمانی که تا سال 2007 بیش از 30 میلیون نسخه فروخته شد. در اوایل سال 2019، 32 میلیون نسخه در بیش از 85 نسخه فروخته شد. زبان ها.

دختری با خالکوبی اژدها (هیجان انگیز روانی)

The Girl with the Dragon Tattoo

دختری با خالکوبی اژدها توسط نویسنده و روزنامه نگار سوئدی استیگ لارسون نوشته شده است که پس از مرگش در سال 2005 منتشر شد و به یکی از پرفروش ترین های بین المللی تبدیل شد. گفته می شود این کتاب بیش از 30 میلیون نسخه فروخته است. این کتاب داستان گزارشگر مالی شرمسار میکائیل بلومکویست را روایت می کند که فرصتی برای جبران افتخار خود پیدا می کند.

کلبه (راز)

10 کتاب پرفروش قرن بیست و یکم

The ShackThe Shack رمانی از نویسنده کانادایی ویلیام پی یانگ است که در سال 2007 منتشر شد. داستان این رمان حول محور شخصیت اصلی مکنزی آلن فیلیپس می چرخد، پدر پنج فرزند تا حدود یک سال پس از انتشار اول مورد توجه قرار نگرفت، اما به طور ناگهانی. در اواسط سال 2008 به یک فروشنده بسیار محبوب تبدیل شد. موفقیت آن نتیجه یک کمپین دهان به دهان و وبلاگ به وبلاگ بود. از تاریخ، رمان کلبه تا به امروز بیش از 22 میلیون نسخه فروخته است.

گرگ توتم (نیمه اتوبیوگرافی)

Wolf Totem

توتم گرگ

گرگ توتم یک رمان چینی محصول 2004 است که در مورد تجربه یک دانش آموز جوان از پکن صحبت می کند که خود را در سال 1967 و در بحبوحه انقلاب فرهنگی چین به حومه مغولستان داخلی می بیند. این کتاب که توسط نویسنده Lü Jiamin نوشته شده است، فروش بالایی را به نمایش گذاشت و بیش از 50000 نسخه در دو هفته از انتشار خود فروخت. تاکنون بیش از 20 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته شده است. در سال 2015 یک فیلم چینی بر اساس همین رمان ساخته شد.

راز (داستانی تاریخی)

The Secret

راز

راز کتابی پرفروش در سال 2006 است که توسط روندا برن نوشته شده است. این رمان بر اساس اعتقاد به قانون جذب است که ادعا می کند افکار می توانند زندگی یک فرد را مستقیماً تغییر دهند. این کتاب تاکنون بیش از 30 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است و به بیش از 50 زبان ترجمه شده است.

مطالب اخیر

پیام بگذارید

logo-samandehi

راهنما

پشتیبانی

حریم خصوصی

سیاست گذاری سوشال

انتقاد , شکایت و پیشنهادات

کلیه حقوق متعلق به موسسه دیجیتال  دیبا انار پردازش می باشد

Copyright ©2022 socialbest – anarpardazesh narnet panel