10 کاری اینستاگرام آن ها را بلاک میکند

9 کاری اینستاگرام آن ها را بلاک میکند چیست؟! بلاک شدن توسط اینستاگرام را اکثر مردم تجربه کردند.حالا چه کار هایی باعث بلاک شدن ما توسط اینستاگرام میشود را ما در این مقاله سوشال بست به شما خواهیم گفت.شما زمانی می‌فهمید بلاک شده‌اید که نه می‌توانید لایک کنید نه کامنت بگذارید و نه کسی را فالو کنید.

9 کاری اینستاگرام آن ها را بلاک میکند

9 کاری اینستاگرام آن ها را بلاک میکند؟!

بلاک اینستاگرام

یکی از کار هایی که کاری اینستاگرام آن ها را بلاک میکند این است که ،اگر اینستاگرام احساس کند که از طرف اکانتی اسپم صورت گیرد یعنی اینکه اکانتی شروع به انتشار مطالب هرز و بیهوده و همچنین ایجاد مزاحمت برای دیگر کاربران کندیا حتی اکانت های تقلبی ساخته شود، اقدام به بلاک کردن آن اکانت میکند حتی اگر مورد جزئی و کوچکی باشد. اینستاگرام دراین موارد سخت گیری های زیادی را انجام میدهد. با بلاک شدن اکانت اینستاگرامی دیگر قادر نخواهید بود به فعالیت های خود در اینستاگرام ادامه دهید از قبیل لایک، کامنت و فالو از طرف اکانت شما محدود میشود.

یادآوری مهم: اینستاگرام تعداد فالو و آنفالوها را جمع می کند و در صورتی که یک کاربر از حد مجاز فراتر رفته باشد او را بلاک خواهد کرد. در کل، شما نمی توانید بیش از 1440 اقدام در حساب خود انجام دهید

تخلفات فنی اینستاگرام

یکی از دلایل بلاک شدن در اینستاگرام، تخلفات فنی می‌باشد. تخلفات فنی اینستاگرام به فعالیت‌هایی گفته می‌شود که اکانت‌های واقعی کمتر این کارها را انجام می‌دهند. فعالیت بیش از حد در اینستاگرام، باعث می‌شود که اینستاگرام شما را به عنوان یک ربات شناسایی کند و نسبت به مسدود کردن حساب کاربری شما اقدام کند. بنابر این بهتر است هنگام فعالیت در اینستاگرام، معیارهای استانداردی را رعایت کنید تا به عنوان ربات شناخته نشوید. از جمله تخلف‌هایی که در این دسته قرار می‌گیرند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. فیک بودن

همانطور که در قوانین اینستاگرام هم ذکر شده است، برای فعالیت در این شبکه‌ی اجتماعی باید واقعی باشید! الگوریتم‌های اینستاگرام به شدت با پیج‌های فیک مخالف هستند و در صورت تشخیص فیک بودن اکانت، به احتمال زیاد، پیج دیسیبل خواهد شد. کاربران روح (Ghost Users) نیز تقریباً چنین شرایطی دارند.

 

2. فالو و آنفالو کردن بیش از حد

برای هر فعالیت در اینستاگرام استانداردهایی در نظر گرفته شده است. یکی دیگر از دلایل بلاک شدن در اینستاگرام، رعایت نکردن همین استانداردها می‌باشد. در صورتی که شما در طی یک زمان کوتاه، تعداد زیادی اکانت را فالو کنید، به احتمال زیاد اینستاگرام اکانت شما را بلاک خواهد کرد.

3. لایک و کامنت بیش از حد

از دلایل عمده‌ی بلاک شدن در اینستاگرام، می‌توان لایک و کامنت بیش از حد معمول را نام برد.  در صورتی که تعداد لایک و کامنت در یک زمان کوتاه بسیار زیاد باشد، اینستاگرام شما را به عنوان یک ربات شناسایی خواهد کرد. همانطور که اشاره شد، اینستاگرام بر واقعی بودن ادمین پیج حساسیت زیادی دارد. بنابر این اگر شما را به عنوان یک ربات بشناسد، احتمال بلاک شدن پیج شما بسیار بالا است.

4. انتشار پست بیش از اندازه

از دلایل بلاک شدن در اینستاگرام که برای پیج‌های بیزینسی از اهمیت بییشتری برخوردار است، می‌توان به انتشار بیش از حد محتوا اشاره کرد. انتشار پست به تعداد زیاد، با قوانین اینستاگرام سازگار نیست و به عنوان یک فعالیت اسپم شناخته می‌شود. به صورت کلی، انتشار محتوا در پیج‌های اینستاگرامی باید با نظم و طبق یک برنامه صورت گیرد. این موضوع درباره‌ی پیج‌های شخصی از اهمیت زیادی برخوردار نیست؛ اما در پیج‌های بیزینسی که محتوای زیادی انتشار می‌یابد، باید به این مورد توجه ویژه‌ای صورت گیرد. بنابراین برای مصونیت از بلاک شدن در اینستاگرام، بهتر است طبق یک هارمونی خاص عمل کنید.

5. استفاده از ربات‌های اینستاگرامی

یکی دیگر از دلایل استفاده از ربات‌های اینستاگرامی می‌باشد. مدتی می‌شود که ربات‌های اینستاگرامی در مارکت‌های فضای مجازی به فروش می‌رسند. اینستاگرام بر استفاده‌ی کاربران حقیقی تأکید دارد و اداره‌ی پیج توسط ربات‌ها را به عنوان فعالیت اسپم می‌شناسد. بنابر این اگر قصد دارید که مدیریت پیج خود را به یک ربات اینستاگرامی بسپارید، باید دقت زیادی در انتخاب آن به خرج دهید. عملکرد ربات‌های اینستاگرامی باید به نوعی باشد که اینستاگرام متوجه ربات بودن ادمین پیج نشود

9 کاری اینستاگرام آن ها را بلاک میکند

هم چینین در سو شال بست بخوانید: مشکل اصلی و مهم برای تبلیغات در اینستاگرام

6.از  منشن (mention) کردن یا خطاب قرار دادن بیش از حد دیگران بپرهیزید!

منظور از منشن کردن یعنی وقتی شما از کلمه @ استفاده میکنید که بیشتر در کامنت ها برای خطاب دیگران و برچسب گذاری در پست های اینستاگرام از آن استفاده میشود.

از استفاده زیاد از آن جلوگیری کنید زیرا در واقع همان تکرار و زیاده روی را در پی دارد. این مساله به خصوص زمانی حائز اهمیّت است که شما افرادی را منشن کنید که در لیست فالوورهای شما نباشند. تا جای ممکن از اینکار پرهیز کنید تا حساب کاربری شما در امنیت باقی بماند.

7. تکرار بیش از حد در استفاده از اموجی ها و تکرار پست و کامنت ها، مسدودی بدنبال دارد!

این کار باعث میشود که اینستاگرام شما را بلاک کرده و از کامنت گذاشتن و پست گذاری شما جلوگیری میکند. پس تکرار این کار چیزی جز مسدود شدن اکانت شما را در پی نخواهد داشت.

8. در استفاده از ربات های افزایش فالوور دقت لازم را داشته باشید

ربات هایی در اینستاگرام وجود دارند که خدماتی مثل لایک، فالو، کامنت را از طرف اکانت شما ارائه میدهند. ربات های افزایش فالوور اینستاگرام هر اندازه که در بازدهی و روند افزایش فالوور شما تاثیر مثبتی دارد اما همین ربات ها نیز اگر در استفاده از آنها زیاده روی شود خطرناک خواهد بود و مسدودی را بدنبال می آورد.

برای جلوگیری از این کار و برای اینکه اطمینان حاصل کنید که رباتی که استفاده میکنید پیامد منفی را برای شما بدنبال نخواهد داشت: اول باید در هنگام تنظیم ربات، از زیاد کردن بیش از حد فعالیت آنها خودداری کنید. دوم اینکه رباتی که انتخاب میکنید باید تنوع فعالیت داشته باشد و از همه مهمتر فعالیت آن طبیعی باشد. که این ویژگی ها و دیگر امکانات هوشمند در ربات افزایش فالوور اینستاگرام روبوکلیک لحاظ شده است.

9. قرار دادن تبلیغ در قسمت نظرهای کاربران

مطالب اخیر

پیام بگذارید

logo-samandehi

راهنما

پشتیبانی

حریم خصوصی

سیاست گذاری سوشال

انتقاد , شکایت و پیشنهادات

کلیه حقوق متعلق به موسسه دیجیتال  دیبا انار پردازش می باشد

Copyright ©2022 socialbest – anarpardazesh narnet panel