0 تا صد اینشات

0 تا 100 اینشات را در این مقاله سوشال بست به شما خواهیم گفت.در سال های قبل.ضبط ویدیو جنبه خاطره داشت.برای نگه داری خاطره های و لحظه های زندگی برای آینده اما در عصر حاضر ضبط ویدیو جنبه سرگرمی تفریحی و کسب درآمد دارد.در سال های قبل برای ساخت کلیپ باید پول های هنگفتی به کارگردان های پرداخت میشد یا امکانات سخت افزاری حرفه ای باید داشته بودیم.

مقدمه

با پیشرفت روز افزون تکلونوزی اپ های زیادی برای ادیت فیلم عکس ساخته شده استکه به راحتی قابل استفاده هستند. هر چقدر محیط کاربری ان برنامه ساده تر و امکانات بیشتری داشته باشد محبوببت زیادی خواهند داشت

با ویرایش ویدیو روی گوشی خود، دیگر نیازی به کامپیوترهای قدرتمند و گران‌قیمت نخواهید داشت. برای استفاده از این اپ‌ها به گوشی، ذهن خلاق و کمی مهارت نیاز دارید. میتوان ادیت حرفه ای با یه گوشی کرد

در ادامه با ما همراه باشید با اموزش ان شات که در حوزه ادیت فیلم سرو صدای زیادی به پا کرده است .در حوزه خود جزوه معروفترین هاست .

0 تا صد اینشات

اینشات (Inshot)چیه؟

اینشات یک نرم افزار تلفن همراه برای ویرایش فیلم و عکسه که برای کاربران، قابلیتهای بسیاری رو در خودش جایداده. این برنامه تونسته در پلی استور امتیاز 8.4 از 0.5 رو کسب کنه. همونطور که میدونین گرفتن همچین امتیازی در پلیاستور یعنی اینشات کار خودش رو به بهترین شکل انجام میده. میشه گفت بهترین نرمافزار ویرایشگر بر روی سیستمعامل iOS و Android به حساب میاد.

با استفاده از این اپلیکیشن شما میتونین تمام ویرایشهای مورد نظرتون رو بر روی عکسها و فیلمهای شخصیتون اعمال کنین. با استفاده از برنامه اینشات برای عکسهاتون شما میتونین از انواع افکتها استفاده کنین و عکسهاتون رو برش بزنین. یا بکگراند اونها رو تغییر بدین، سایزشون رو متناسب با سایز شبکه اجتماعیتون فیکس کنین. خیلی کارهای دیگه هم میتونین باهاش انجام بدین که قراره اینجا به شما آموزش بدیم. همچنین برای فیلم میتونین در قسمت ویرایش فیلم صدای ویدیو رو قطع و یک موزیک روی فیلم قرار بدین.

دانلود و نصب اینشات

در مرحلهی اول شما باید به پلی استور برین و برنامه اینشات رو دانلود کنین. بعد از دانلود و لمسگزینهی نصب، آیکون برنامه اینشات بر روی منوی گوشی شما قرار میگیره. با وارد شدن به برنامه ابتدا این صفحه به شما نمایش داده میشه

لینک دانلود برنامه

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.camerasideas.instashot&hl=fa&gl=US

دانلود و نصب اینشات

0 تا 100 اینشات

در این صفحه باید انتخاب کنین که میخواین عکس یا فیلم خودتون رو ویرایش کنین. قسمت اول از سمت چپ ویرایش فیلم و قسمت وسط ویرایش عکسه. قسمت آخر کوالژ هست. شما در این قسمت میتونین چند تا عکس رو بهصورت آلبوم در کنار هم دیگه قرار بدین. این عکسها رو با افکتها و استیکرای جالب میتونین ویرایش کنین. با توجه به نیازتون گزینهی مورد نظرتون رو انتخاب کنین.

آموزش-کار-با-اینشات

 

پس از اجرای نرم ‌افزار، صفحه‌ای را مشاهده خواهید کرد که شامل سه بخش اصلی”Video”، “Photo” و “Collage” به ترتیب برای ویرایش عکس، فیلم و کلاژ کردن (ترکیب تصاویر) است. با لمس کردن هر گزینه، پنجره‌ای جهت صدور مجوز دسترسی به فایل‌هایتان نمایش داده می‌شود که باید روی گزینه Allow ضربه بزنید.

شروع آموزش کار با نرم‌‎‌افزار InShot Video Editor اندروید

با لمس کردن آیکون “چرخ دنده” در تصویر شماره قبل، به بخش تنظیمات منتقل خواهید شد. در این بخش می‌توانید زبان نرم ‌افزار را تغییر دهید و سایر تنظیمات سفارشی را اعمال کنید.

 

شروع آموزش کار با نرم‌‎‌افزار InShot Video Editor اندروید
Language: تغییر زبان نرم‌افزار

Add Tags: فعال/غیر فعال کردن قابلیت اضافه کردن برچسب به تصاویر/فیلم‌های ویرایش شده

Restore Purchases: مربوط به خرید نرم ‌افزار برای کاربران غیرایرانی

Instagram: دسترسی و اشتراک ‌گذاری مستقیم در اینستاگرام

با رفتن به بخش ویرایش فیلم، تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد.

شروع آموزش کار با نرم‌‎‌افزار InShot Video Editor اندروید

sic :در این آیکون شما با سه قسمت Tracks ،Music My و Record مواجه میشین که هر کدوم یه قابلیتی دارن. در قسمت ترکها، شما میتونین ترکهای پیشفرض برنامه رو استفاده کنین. یا از قسمت Music My آهنگ خاصی رو از پلیلیستتون روی فیلم قرار بدین. در قسمت افکت، شما میتونین صداهای فان و کوچیک رو حین پخش شدن ویدیو استفاده کنین. در قسمت ریکورد شما میتونین خودتون صدایی رو ضبط و یا توضیحاتی با صدای خودتون به فیلم اضافه کنین.

Sticker :در این قسمت شما میتونین استیکرهای مختلفی رو به ویدیو اضافه کنین. یا با ورود به قسمت عکسها، عکس یا استیکر خودتون رو به فیلم اصافه کنین.

t :در این بخش شما میتونین هر نوشتهای رو که میخواین تایپ کنین. بعد میتونین فونت، سایز و رنگ اون رو تغییر بدین و به فیلم خودتون اضافه کنین.

r :در این قسمت برنامه اینشات افکتها و فیلترهای مختلفی رو قرار داده تا بتونین از اونها استفاده کنین. بعد از اینکه افکت و فیلتر مناسب خودتون رو پیدا کردین، میتونین از قسمتAdjust تغییرات دیگری رو بهصورت دستی تنظیم کنین. در این قسمت شما میتونین انواع حالتهای سایه، نور، رنگ و… رو تغییر بدین.

Duration :این آیکون به شما این امکان رو میده تا مدتزمان ویدیو رو تنظیم کنین. یعنی شما با کم وزیاد کردن اهرم موجود در این قسمت، مدتزمان فیلم رو مشخص میکنین. Split :این کلمه به معنی شکاف هست.

هم چنین در سوشال بست ببنیید:

تبلیغات در اینستاگرام

همونطور که از اسمش مشخصه برای ما یک یا چند شکاف رو بر روی ویدیو ایجاد میکنه. این شکافها بهمنظور تکه کردن ویدیو صورت میگیره. یعنی شما با اسپلیت میتونین ویدیو رو در مدتزمانهای دلخواه برش بزنین و به یک ویدیوی جدا تبدیل کنین. Delete :همونطور که از اسم این آیکون پیداست، شما با استفاده از اون میتونین ویرایشهای اضافی رو حذف کنین. همینطور میتونین تغییرات اعمالشدهی اشتباهی رو پاک کنین. Background :این بخش مربوط به قسمت بک ویدیوی شما هست. شما میتونین با استفاده از رنگها و حالتهای مختلف، جلوه جالبی رو در ویدیو ایجاد کنین.

Speed :همونطور که از معنی این واژه مشخصه، به سرعت ویدیو مربوط میشه. با استفاده از اون میتونین سرعت ویدیو رو کم یا زیاد کنین.

op :در این قسمت با این ابزار میتونین هر قسمتی از ویدیو رو که میخواین، برش زده و استفاده کنین. Volume :با استفاده از این قسمت شما میتونین میزان صدای ویدیو رو تنظیم کنین. این قابلیت برای ویدیوهایی مفیده که صدای بسیار کم یا صدای بسیار زیادی دارن. چراکه با این برنامه میشه میزان صدای اونها رو تا یک حد قابلقبول تغییر داد.

Duplicate :این ابزار برای اضافه کردن زیرنویس فیلم به شما کمک میکنه. شما بعد از نوشتن اولین متن زیرنویس، میتونین با لمس کردن Duplicate متن بعدی رو شروع کنین. حاال کافیه که متن رو ویرایش کنین و تا جایی که نیاز بود از این ابزار استفاده کنین. Reverse :با استفاده از این ابزار شما میتونین ویدیوهای خیلی جالبی بسازین و کلی مخاطبهاتون رو سرگرم کنین. این ابزار ویدیوی شما رو معکوس میکنه که قابلیت خیلی جذابیه. Rotate :در این قسمت شما میتونین ویدیوی مورد نظرتون رو در هر جهتی که میخواین بچرخونین و درنهایت از اون خروجی بگیرین.

Flip :این ابزار در برگردوندن تصویر به شما کمک میکنه. Freeze :همونطور که از اسم این ابزار مشخصه، با استفاده از اون میتونین قسمتی از ویدیو رو در حالت فریز قرار بدین.

تمامی این ابزارها در قسمت ویرایش ویدیو قرار داره. به علت مشترک بودن این ابزارها در ویرایش فیلم با ویرایش عکس ما فقط قسمت ویدیویی اون رو توضیح دادیم. تنها چند ابزار در قسمت ویرایش فیلم بیشتر از قسمت ویرایش عکس قرارگرفته. بااینوجود، یک ابزار بسیار جالب در قسمت ویرایش عکسها قرار داره که ما نتونستیم در قسمت ابزارهای ویدیویی به اون اشاره کنیم. این ابزار Template نام داره و به شما پوستههای پیشفرضی رو پیشنهاد میده که با استفاده از اونها میتونین تصاویر بسیار جالبی رو ایجاد کنین.

شروع آموزش کار با نرم‌‎‌افزار InShot Video Editor اندروید

اضافه کردن بک گراند به فیلم‌هایتان نیز با این نرم‌افزار امکان‌پذیر است.

شروع آموزش کار با نرم‌‎‌افزار InShot Video Editor اندروید

تنظیم سرعت پخش فیلم با نوار لغزنده

شروع آموزش کار با نرم‌‎‌افزار InShot Video Editor اندروید

بخشی از فیلتر‌ها و امکانات زیباسازی عکس و فیلم را در زیر مشاهده می‌کنید:

شروع آموزش کار با نرم‌‎‌افزار InShot Video Editor اندروید
آموزش کار با اپلیکیشن این‌شات

جالب است بدانید که قابلیت برش دادن قسمت‌های دلخواه و تنظیم سایز فیلم و عکس نیز با این نرم‌ افزار امکان ‌پذیر است.

شروع آموزش کار با نرم‌‎‌افزار InShot Video Editor اندروید

بعد از انجام ویرایش‌هایتان، می‌توانید خروجی عکس یا فیلم را به صورت زیر مشاهده و آن را به صورت مستقیم ذخیره کنید یا در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

 

شروع آموزش کار با نرم‌‎‌افزار InShot Video Editor اندروید

تصویر زیر ادامه قابلیت و ویژگی‌های ویرایشی فیلم است.

شروع آموزش کار با نرم‌‎‌افزار InShot Video Editor اندروید

با انتخاب گزینه “Music” در تصویر قبل، می‌توانید افزون بر انتخاب موزیک از داخل گوشی، موزیک‌های پیشنهادی و آنلاین را نیز مشاهده کنید.

 

شروع آموزش کار با نرم‌‎‌افزار InShot Video Editor اندروید
آموزش کار با اپلیکیشن این‌شات

نمونه‌ای از استیکر‌ها و چگونگی نمایش آن‌ها به صورت تایم‌ لاین را در تصویر زیر شاهد هستید.

 

شروع آموزش کار با نرم‌‎‌افزار InShot Video Editor اندروید

آموزش اضافه کردن فونت فارسی در برنامه این‌شات

همانطور که می‌دانید یکی از بهترین نرم افزارها در زمینه ویرایش عکس و فیلم نرم افزار InShot Pro است. یکی از امکانات جالب و بسیار کاربردی که این نرم افزار در اختیار کاربران قرار می‌دهد، امکان استفاده از متن در عکس یا ویدئو است.

از آن جایی که به صورت پیش فرض فونت‌های زیادی در این برنامه وجود ندارد، تصمیم گرفتیم به عنوان قسمتی از آموزش کار با اپلیکیشن این‌شات به آموزش اضافه کردن فونت فارسی به این برنامه هم بپردازیم تا بتوانید نوشته‌های بسیار زیبایی را خلق کنید. در ابتدا وارد برنامه می‌شوید و یکی از گزینه‌های ویرایش عکس یا ویرایش فیلم را انتخاب می‌کنید.

آموزش اضافه کردن فونت فارسی در برنامه این‌شات
آموزش کار با اپلیکیشن این‌شات

حال طبق تصویر، روی آیکون مشخص شده بزنید و روی عکس یا ویدئوی خودتان یک متن نمونه بنویسید. در مرحله بعدی طبق عکس سمت چپ روی آیکون فونت‌ها بزنید.

آموزش اضافه کردن فونت فارسی در برنامه این‌شات

در این قسمت فونت‌های پیش فرض برنامه را می‌بینید. حال طبق تصویر در گوشه سمت چپ روی آیکون مشخص شده بزنید تا وارد محیط دانلود فونت‌ها شوید.

آموزش اضافه کردن فونت فارسی در برنامه این‌شات

در این قسمت فونت‌های زیادی را در زبان‌های مختلف میب‌ینید. کافی است فونت مورد نظر را دانلود کنید تا به نرم افزار اضافه شود

حذف لوگوی اینشات از روی ویدیوها بهصورت رایگان یکی از مشکالت کاربران وجود لوگوی برنامه بر روی ویدیوی نهاییه که اگه بخوایم واقعبین باشیم این لوگو کوچکترین فعالیت تبلیغاتی این برنامه بسیار کاربردیه. با وجود این شما میتونین با خرید اکانت این برنامه از شر این لوگو خالص بشین.

ولی این تنها راه حذف لوگو نیست و اینشات یک قابلیت دیگهای رو هم برای کاربراش در نظر گرفته تا کاربرانی که بهصورت رایگان از برنامه استفاده میکنن بتونن این لوگوی تبلیغاتی رو حذف کنن. کافیه که بعد از انجام ویرایش، در مرحله آخر، ضربدر باالی لوگو رو لمس کنین و بعد از دیدن یک کلیپ تبلیغاتی، لوگو از ویدیوی شما حذف میشه. با این کار شما میتونین بهصورت رایگان لوگوی موجود بر روی فایل خروجی رو حذف کنین.

برای پاک کردن لوگوی inshot باید ابتدا وارد برنامه اینشات شوید و ویدیو مورد نظرتان را داخل آن load کنید. سپس طبق مراحل زیر میتوانید لوگو را حذف کنید:

  • ۱- ابتدا روی ضربدر کوچک کنار لوگوی inshot بزنید
  • ۲- گزینه Remove This Once رو انتخاب کنید
  • ۳- اکنون لوگوی شما حذف شده است !

استفاده از اینشات در کسب و کار امروزه اکثر کارها بهصورت اینترنتی و مجازی هم پشتیبانی میشه و بسیاری از افراد، قسمتی از کار خودشون رو به شبکههای مجازی مثل اینستاگرام، پینترست، واتساپ و … اختصاص دادن.

این افراد باید در شبکه های اجتماعی از محتوا و محصوالت مرتبط به شیوهای بهره ببرن که مخاطب به دنبال کردن اون کسبوکار ترغیب بشه. برای این کار افراد باید محتوای جذابی رو در شبکه های مجازی قرار بدن. برای اینکار برنامههای زیادی وجود داره که میتونه در تولید محتوا به کاربران کمک کنه اما اینشات گزینه ی بهتریه چراکه با استفاده از تمپلیتهای فراوانی که داره امکان ساخت پوسترها و کاورهای جذابی رو به افراد میده.

این حجم از تنوع و گستردگی در تولید محتوا باعث میشه تا انواع کسب وکارها برای ساخت محتوای خود از برنامه اینشات استفاده کنن. درنتیجه اگه شما قصد دارین از یک اپلیکیشن حرفهای برای تولید محتوا استفاده کنین، به شما پیشنهاد میکنم از برنامه اینشات کمک بگیرین.

نحوه خروجی گرفتن از اینشات بعد از ساخت فایل نهایی عکس یا ویدیو( حاال الزمه که شما با یک کیفیت مناسب از محتوای خودتون خروجی بگیرین. برای این کار کافیه که بعد از اتمام تغییرات، دکمهی Save در باالی صفحه رو لمس کنین. بعد از این کار اینشات بهصورت خودکار عکس شما رو در گالری ذخیره کرده و طی یک گزارش به شما اعالم میکنه که عملیات ذخیرهسازی موفقیت آمیز بوده. حاال اگه فایل شما ویدیویی بود قبل از ذخیره خودکار، صفحهای برای شما باز میشه که از شما میخواد تا کیفیت ویدیوی دریافتی رو مشخص کنین. این کیفیتها به ترتیب 480 ،720 و 1080 هست.

ذخیره فیلم InShot

Save Video

روی آیکون سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. روی «Save » ضربه بزنید.

جدا از ذخیره آن در دستگاه خود ، می توانید آنها را با سایر حساب های رسانه های اجتماعی خود export و به اشتراک بگذارید.

اکنون ویدئوی شما برای انتشار نهایی آماده است، امیدواریم این مراحل برای پیشرفت کیفیت ویدئوهای تان به شما کمک کرده باشد.

نقات ضعف اینشات

نقاط ضعف اینشات تا به اینجا راجع به مزیتها و کاربردهای این برنامه حرف زدیم و با توجه به توضیحاتی که داده شد خودتون متوجه شدین که این برنامه چه قدر کارایی و محبوبیت داره؛ اما تحت هر شرایطی حتی بهترین نرمافزار دنیا هم کم و کاستیهایی داره و بهتره که این کم و کاستیها رو هم برای شما عزیزان در اینجا بیارم.

اولین و بزرگترین کمبود این برنامه، واترمارک اینشات هست که بهصورت خودکار روی پروژه نهایی اعمال میشه و اگه بخواین از شر این مشکل خالص بشین باید اکانت اون رو خریداری کنین.

مشکل بعدی وجود تبلیغات فراوانیه که در نسخه رایگان قرار داره، این تبلیغات واقعا آدم رو عصبی میکنن و ممکنه بعضی افراد به علت تبلیغات زیاد از کار کردن با این برنامه منصرف بشن. مشکل بعدی نرم افزار اینشات وجود افکتهای بسیار پیش پاافتاده و ساده هست بهطوری که اغلب افراد سعی میکنن افکت فایل خودشون رو با یک برنامه دیگه اعمال کنن و درنهایت فایل نهایی رو وارد برنامه اینشات کنن.

با تمام این نواقص من حدودا چند سالی میشه که از اپلیکیشن اینشات استفاده میکنم و بهعنوان یک ایرانی )مردمی که به شرایط سخت عادت دارن( ذکر این موارد بهعنوان مشکالت برام خندهدار هست چراکه این برنامهی گوشی، فراتر از اون چیزی که ما انتظار داریم ظاهرشده و با قابلیتهایی که در اختیار ما قرار داده، باعث شده تا از نقصهای جزئی اون چشمپوشی کنیم.

 

مطالب اخیر

پیام بگذارید

logo-samandehi

راهنما

پشتیبانی

حریم خصوصی

سیاست گذاری سوشال

انتقاد , شکایت و پیشنهادات

کلیه حقوق متعلق به موسسه دیجیتال  دیبا انار پردازش می باشد

Copyright ©2022 socialbest – anarpardazesh narnet panel