13 ترفند جالب گوگل که دوست دارید بدانید

برای بخش بزرگی از کاربران اینترنت، گوگل بخشی جدایی ناپذیر از زندگی است. ما هر روز از موتور جستجوی گوگل استفاده می کنیم تا گرسنگی پایان ناپذیر خود را برای دانش ارضا کنیم.برای استفاده هرچه با کیفیت تر از گوگل با مقاله سوشال بست 13 ترفند جالب گوگل که دوست دارید بدانید همراه باشید.

به برخی از ترفندهای پنهان گوگل، جستجوهای سرگرم کننده و بازی هایی که گوگل در پشت لایه های وسیع پایگاه داده خود پنهان کرده است نگاه کنیم.

15 ترفند جالب گوگل که دوست دارید بدانید

شاید بپرسید هدف از این ترفندهای گوگل چیست. خب هیچی نیست! آنها فقط کارهای سرگرم کننده ای برای انجام در Google هستند. این چیزی است که شما می توانید به دوستان خود نشان دهید، آنها را تحت تاثیر قرار دهید، وجه گیکی خود را به آنها نشان دهید.

13 ترفند جالب گوگل که دوست دارید بدانید

1. رول بشکه ای انجام دهید
یک رول بشکه ای انجام دهید

یکی از محبوب‌ترین ترفندهای سرگرم‌کننده گوگل این است که به سادگی از گوگل می‌خواهیم یک بشکه را انجام دهد. به گوگل بروید و “do a barrel roll” را در کادر جستجو تایپ کنید و جادو را ببینید. صفحه دو بار می چرخد ​​و سپس به موقعیت اصلی خود باز می گردد. آن را بررسی کنید

2. آتاری برک اوت
این بازی تخته ای ممکن است صدها تکرار داشته باشد، اما هیچ کس نمی تواند تجربه Atari Breakout واقعی از دهه 90 را فراموش کند. اگر هرگز این فرصت را نداشتید، پس این فرصت را از دست ندهید.

متأسفانه، بازی دیگر در جستجوی گوگل در دسترس نیست، اما همچنان می توانید آن را در elgooG پیدا کنید. در وب سایت، به پایین بروید و Atari Breakout Game را انتخاب کنید. متوجه خواهید شد که تمام تصاویر گوگل به بلوک هایی تبدیل می شوند که می توانید بازی نمادین را انجام دهید. حداکثر امتیاز خود را در نظرات زیر به من اطلاع دهید.

3. انحراف
google-tilt
Askew یکی دیگر از ترفندهای سرگرم کننده گوگل است. به نوار جستجوی گوگل بروید و «Askew» را بنویسید تا ببینید صفحه شما کمی کج می‌شود.

به نظر می رسد به اندازه سایر ترفندهای خنده دار گوگل جذاب نیست، اما دیدن اینکه بزرگترین موتور جستجو کمی روی دسکتاپ شما کج می شود، خوب است.

4. بازگشت
ترفند سرگرمی بازگشتی Google 2020
“برای درک بازگشت باید بازگشت را بدانید.” این ترفند جالب گوگل برای بچه های فناوری اطلاعات موجود است.

“recursion” را در گوگل جستجو کنید و در یک حلقه بی نهایت مانند بازگشت گیر خواهید کرد. بازگشت به معنای تکرار است.

Google نشان می دهد “آیا منظور شما بازگشت است؟” هر بار جستجو برای بازگشت باز هم، این یک عمل سرگرم کننده گوگل برای همه گیک هایی است که در وهله اول بازگشت را درک می کنند.

5. Google Gravity
جاذبه گوگل
Gravity به روش های شگفت انگیزی حتی در صفحه اصلی Google کار می کند. در اینجا آمده است که چگونه برای یک بار هم که شده می توانید گوگل را به زانو درآورید

“Google Gravity” را در صفحه اصلی تایپ کنید و سپس روی دکمه “I’m feel lucky” کلیک کنید. این شما را به یکی از پروژه های سرگرم کننده به نام “Google Gravity” هدایت می کند. این یک آزمایش کروم است که توسط Hi-Res انجام شده است.

بسیاری متوجه نمی شوند که ترفند Gravity در واقع یک جستجوی تعاملی در گوگل است. با این حال، پیدا کردن منوها ممکن است به یک کار خسته کننده تبدیل شود.

6. ثانوس
ثانوس
این ترفند جالب گوگل مطمئناً همه طرفداران مارول را خوشحال می کند. به elgooG بروید و برای “Thanos snap trick” روی آن کلیک کنید. هنگامی که به نتایج جستجو رسیدید، به بیوگرافی ابرشرور مارول در سمت راست صفحه بروید.

ترفندهای سرگرم کننده گوگل برای سال 2020
اکنون، روی نماد “Gauntlet” درست در زیر Google Images کلیک کنید و مشاهده کنید که گوگل لیست های صفحه خود را تجزیه می کند.

7. آناگرام
Google Developer Anagram
این یکی از آن جوک های کلاسیک بابا است که مطمئنا خنده دار نیست اما به هر حال باعث خنده شما می شود. بنابراین، در اینجا یکی از توسعه دهندگان گوگل آورده شده است.

وقتی کلمه “Anagram” را جستجو می کنید، گوگل از شما می پرسد که آیا منظور شما “Nag A Ram” است یا خیر. این چیزی نیست جز یک کلمه ساختگی، در اصل آناگرام کلمه “Anagram”، متوجه می شوید؟

8. زرگ راش
زرگ راش
به نظر می رسد Zerg Rush ناپدید شده است، اما هنوز هم می توانید جستجوی جالب Google را در ElgooG بیابید، که یک آینه گوگل است که توسط All Too Flat ایجاد شده است.

به ElgooG رفته و Zeg Rush را انتخاب کنید. چندین “o” از نوار جستجو خارج می شوند و به آرامی کل صفحه را می خورند و چیزی را پشت سر نمی گذارند. تماشای آن سرگرم کننده است.

همچنین، می‌توانید با کلیک بر روی «I am feel lucky» پس از تایپ «Zerg Rush» در نوار جستجوی Google، به ترفند پنهان Google دسترسی پیدا کنید.

13 ترفند جالب گوگل که دوست دارید بدانید

9. Google Sky
google-sky
Google Sky یکی دیگر از ترفندهای جالب در گوگل است که به کاربران امکان می دهد در فضا پرواز کنند. شما می توانید اجرام آسمانی، از جمله ستارگان، صورت های فلکی، کهکشان ها، سیارات و ماه زمین را از طریق Google sky مشاهده کنید.

10. ترفند F.R.I.E.N.D.S
گوگل این تخم مرغ عید پاک را در بیست و پنجمین سالگرد کمدی نمادین «دوستان» ساخته است. اگر من روزی لیستی از چیزهای جالب برای گوگل ایجاد کنم، مطمئناً این کار به جایی می رسد.

شما به سادگی باید نام شخصیت هر کمدی کمدی را با کلمه “دوستان” جستجو کنید تا تخم مرغ عید پاک را فعال کنید. به عنوان مثال، می‌توانید «Ross Friends» یا «Monica Friends» را جستجو کنید و یک نماد مجزا برای هر کاراکتر در سمت راست دسکتاپ نشان می‌دهد. در یک گوشی هوشمند، می توانید آن را به راحتی تشخیص دهید. به سادگی روی نماد کلیک کنید و جادو را ببینید:

دوستان تخم مرغ عید پاک
همچنین می‌توانید «Friends Glossary» را در جستجوی Google جستجو کنید تا تعاریف خنده‌دار خاص Friends را از عبارات استفاده شده در برنامه تلویزیونی نشان دهید.

11. Timelapse

Timelapse یک ویژگی جدید Google Earth است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا یک تایم لپس از چگونگی تکامل یک منطقه خاص در طول 37 سال مشاهده کنند. می توانید از این ویژگی برای مشاهده توسعه شهرهای مترو در طول زمان، جنگل زدایی، آب شدن یخ های قطب جنوب و غیره استفاده کنید.

اگرچه از نظر فنی یک ترفند جستجوی گوگل نیست، اما بسیار سرگرم کننده است. برای استفاده از این ویژگی، به وب‌سایت Google Earth Timelapse بروید و منطقه‌ای را که می‌خواهید تایم لپس آن را ببینید انتخاب کنید.

12. صداهای حیوانات
ترفند صدای حیوانات گوگل
اگر به دنبال چیزهای سرگرم کننده برای جستجو در گوگل هستید، جستجوی Animal Sounds را امتحان کنید. همانطور که جستجو برای خود صحبت می کند، می توانید صداهای انواع مختلف حیوانات را پخش کنید.

در حالی که در نتایج جستجو هستید، به سادگی روی نماد صدا درست در کنار نام حیوان ضربه بزنید.

13. اسلاید چا-چا
اسلاید cha-cha- ترفندهایی که می توانید در گوگل امتحان کنید
آیا می خواهید چند حرکت رقص جالب یاد بگیرید؟ Cha-Cha Slide را جستجو کنید و نماد میکروفون را در کادر مشخص شده انتخاب کنید. به کلیک بر روی آن ادامه دهید و چند حرکت جدید را امتحان کنید.

14. گوگل در سال 1988
گوگل در سال 1988 تخم مرغ عید پاک
تا به حال به این فکر کرده اید که استفاده از گوگل در سال 1988، زمانی که موتور جستجو تاسیس شد چگونه بود؟ به سادگی «Google in 1988» را در کادر جستجوی Google تایپ کنید و خودتان ببینید.

همانطور که خواهید دید، در آن روز فقط چند وب سایت در نتایج جستجو وجود داشت. علاوه بر این، هیچ یک از آنها تصویری نداشتند.

13. Play Games در گوگل
مرد پیک گوگل
آیا می دانستید که می توانید در گوگل بازی کنید؟ به سادگی بازی را جستجو کنید و روی دکمه Play ضربه بزنید.

می توانید PAC-MAN، Minisweeper، Snake، Solitiare و Tik tac toe بازی کنید. انجام بازی احتمالا یکی از بهترین ترفندهای جستجوی گوگل است.

مطالب اخیر

پیام بگذارید

logo-samandehi

راهنما

پشتیبانی

حریم خصوصی

سیاست گذاری سوشال

انتقاد , شکایت و پیشنهادات

کلیه حقوق متعلق به موسسه دیجیتال  دیبا انار پردازش می باشد

Copyright ©2022 socialbest – anarpardazesh narnet panel