13 سایت مناسب کسب و کار شما

در این مقاله سو شال بست 13 سایت مناسب کسب و کار شما برای شما گردآوری کردیم. ایجاد نوع مناسب وب سایت برای ایجاد کسب و کار شما بسیار مهم است. در حال حاضر نزدیک به 1.7 میلیارد وب سایت آنلاین وجود دارد که سبک ها و انواع مختلفی از وب سایت ها را برای مطالعه ارائه می دهند، اما همچنین سردرگمی زیادی در مورد اینکه کدام انواع وب سایت  مناسب کسب و کار شما است ایجاد شده است.

 

زمانی بود که سایت‌ها فقط مبتنی بر متن بودند و فقط توسط سازمان‌های دولتی یا برخی از نام‌های بزرگ برای انتقال اطلاعات استفاده می‌شدند و حتی کوچک‌ترین کسب‌وکارها نیز وب‌سایت خود را دارند. اگرچه تعداد این وب سایت ها ممکن است بسیار زیاد باشد، اما به راحتی می توان آنها را به عنوان ده نوع مختلف طبقه بندی کرد.

 

به عنوان یک طراح یا صاحب کسب و کار کوچک، باید با انواع مختلف وبسایت آشنا باشید تا بتوانید تصمیم بگیرید که کدام یک نیاز شما را برآورده می کند. مطالعه آنچه که رقبا انتخاب کرده‌اند و انجام آزمایش به شما امکان می‌دهد قالب مناسبی را برای هر برند و پایگاه مشتری آنها ایجاد کنید.

 

13 سایت مناسب کسب و کار شما

13 سایت مناسب کسب و کار شما

 

 

1. وب سایت مجلات

یک وب سایت مجله حاوی مقالات، عکس ها و فیلم هایی است که اطلاعاتی و آموزشی هستند. در بیست سال گذشته، صنعت مجلات از یک پلت فرم فقط چاپی به فرمت عمدتاً دیجیتالی تغییر کرده است. نوع وب سایت مجله برای وب سایت های اطلاعاتی، به ویژه نشریات دانشگاه ها و سازمان ها به خوبی کار می کند.

 

همانطور که در مورد ایجاد یک سایت مجله فکر می کنید، با ساختن یک چارچوب اولیه شروع کنید. کاربران بدون توجه به روزی که در صفحه اصلی شما قرار می گیرند باید طرح بندی مشابهی ببینند و هر مقاله باید طرح و پیمایش مشابهی داشته باشد.

به خاطر داشته باشید که طراحی کلی چقدر به اندازه های مختلف صفحه نمایش پاسخگو است تا مطمئن شوید که محتوای شما به راحتی در رایانه های رومیزی و تلفن های هوشمند قابل خواندن است.

 

2. وب سایت های تجارت الکترونیک

وب سایت تجارت الکترونیک یک مقصد خرید آنلاین است که کاربران می توانند محصولات یا خدمات شرکت شما را خریداری کنند.

یک صفحه وب قوی تجارت الکترونیک، مرور محصولات، فیلتر کردن بر اساس دسته بندی، برجسته کردن فروش ویژه و خرید را آسان می کند.

تیم شما می تواند به راحتی موجودی آنلاین را به روز کند و محصولات جدید را لیست کند. به علاوه، از آنجایی که سیستم به هم متصل است، فروش، تدارکات و بازاریابی همگی از آنچه به خوبی کار می کند مطلع می شوند. در بخش طراحی، پلتفرم‌های تجارت الکترونیک چندین قالب را ارائه می‌دهند که تقریباً با نیازهای هر نوع کسب‌وکاری مطابقت دارد.

3. وب سایت های وبلاگ ها

وبلاگ ها برای افراد و خانواده هایی که می خواهند رویدادهای بزرگ زندگی خود را بایگانی کنند، به عنوان مثال عروسی، نوزادان یا لحظات ارزشمند خود، محبوب ترین و ارجح ترین انتخاب وب سایت ها بوده است. امروزه گزینه برش. وبلاگ نویسی در حال افزایش است و به طرز باورنکردنی معروف شده است.

وبلاگ ها همچنین برای ارائه سبک شخصی شما، به اشتراک گذاشتن دستور العمل های مورد علاقه خود یا نمایش سرگرمی های خود یا هر چیز دیگری در آن مورد به جهان عالی هستند. وبلاگ ها معمولاً به طور معمول به روز می شوند و پست های چاشنی بیشتری را می توان از طریق آرشیو مشاهده کرد.

رایج ترین راه برای ساختن وبلاگ استفاده از یک CMS (سیستم مدیریت محتوا) مانند وردپرس، جوملا، دروپال، مجنتو، گوست و غیره است. معروف ترین آنها WordPress است که توسط وبلاگ نویسان کوچک برای برندهای سطح بالا استفاده می شود. .

 

4.وب سایت های غیر انتفاعی

درست مانند برندها و مشاغل، سازمان های غیرانتفاعی و سازمان های غیردولتی نیز به یک وب سایت نیاز دارند. به طور مشابه که سازمان ها به سایت ها نیاز دارند تا نزدیکی آنلاین آنها باشد، سازمان های غیرانتفاعی نیز این کار را انجام می دهند.

یک وب‌سایت غیرانتفاعی ساده‌ترین راه برای برخی از مشارکت‌کنندگان بالقوه برای اهدای کمک‌ها و دانستن بیشتر در مورد یک سازمان است تا درمورد اینکه آیا این کمک مالی را انجام خواهند داد یا خیر.

اگر به فکر راه اندازی یک سازمان غیردولتی هستید، در آن مرحله، جمع آوری یک سایت برای انجمن خود یک پیشرفت اساسی در نشان دادن اصالت شما و تماس با افراد بیشتر است. می‌توانید از آن برای پیشبرد سرمایه‌گذاری‌هایی که انجمن شما انجام می‌دهد، ترغیب جانبازان به انجام حرکت و پذیرش کمک‌های مالی استفاده کنید.

 

5. وب سایت های آموزشی

سایت های سازمان های آموزشی و ارائه دهنده دوره های آنلاین در کلاس سایت های آموزشی قرار می گیرند. هدف اصلی این سایت ها ارائه مطالب آموزشی به بازدیدکنندگان و یا ارائه اطلاعات مربوط به یک سازمان آموزشی به آنها است. برخی از سایت های آموزشی تبلیغاتی مانند سایت های سرگرمی و رسانه ای دارند.

 

6. وب سایت سرگرمی

سایت‌های سرگرمی حاوی موادی هستند که به طور مداوم در فعالیت‌های جاری، آب‌وهوا، ورزش و سرگرمی‌ها تجدید می‌شوند. مقاصد خبری مانند CNN و سرگرمی های بزرگ مانند ELLE هر دو در این طبقه بندی قرار می گیرند. محتوا در مناطق رسانه پویا است، به این معنی که به طور معمول به روز می شود.

مناطق رسانه ای عظیم هر روز مقالات و ضبط های متعددی را توزیع می کنند. اکثر این سایت‌ها به معنای کسب درآمد نقدی مانند سایت‌های تجاری و تجارت الکترونیکی هستند، اما بیشتر از طریق تبلیغاتی که در صفحه نمایش داده می‌شوند، در مقابل فروش اقلام یا خدمات صریح.

از آنجایی که چنین وب سایت هایی باید بسیار پویا باشند، می توانید از پلتفرم هایی مانند Dreamweaver، WordPress، یا Blogger استفاده کنید، یا می توانید آن را به صورت حرفه ای از یک شرکت توسعه وب ماهر تهیه کنید.

مجله Elle یکی از تأثیرگذارترین مجلات زیبایی است و وب سایت آنها خود گویای این موضوع است. مینیمال و در عین حال بسیار ظریف است.

7. وب سایت نمونه کارها

وب سایت های نمونه کارها برای نمایش کار شما عالی هستند. همه از عکاسان گرفته تا مدل ها از چنین سایت هایی برای به رخ کشیدن کار خود به مشتریان بالقوه استفاده می کنند.

یک سایت نمونه کارها که اساساً توسط افرادی که در تجارت خلاق هستند مورد استفاده قرار می گیرد، می تواند مانند یک CV مورد استفاده قرار گیرد و توانایی های شما را نشان دهد تا مشتریان، مشتریان یا چشم انداز آینده را خیره کند.

8. وب سایت های رسانه های اجتماعی

همه ما از غول های اینستاگرام و فیسبوک آگاه هستیم. چه کسی آنها را نمی شناسد؟ با این حال، رسانه های اجتماعی به اشکال مختلفی عرضه می شوند. ا

ین وب‌سایت‌ها معمولاً به این منظور ساخته می‌شوند که به افراد اجازه دهند تفکرات، تصاویر یا افکار خود را به اشتراک بگذارند یا فقط با دیگران مرتبط با موضوعی خاص ارتباط برقرار کنند. وب سایت های رسانه های اجتماعی به تدریج به هدفی برای افراد تبدیل می شوند تا از اخبار مطلع شوند، خرید کنند و با مردم ارتباط برقرار کنند. رسانه های اجتماعی تاثیر قابل توجهی در هر حوزه ای ایجاد می کنند.

در فرصتی که دیر یا زود فکری برای وب‌سایت رسانه‌های اجتماعی باورنکردنی بعدی می‌افتید و با یک برنامه هزینه محدود محدود می‌شوید، می‌توانید Ning یا Social Engine را بررسی کنید که به شما اجازه می‌دهد با بودجه محدودی برای برنامه پیشگامانه خود برای یک برنامه جدید شروع کنید.

سایت جدید رسانه های اجتماعیTumblr یک سایت رسانه اجتماعی مشهور است که به افراد اجازه می دهد هر آنچه را که می خواهند به اشتراک بگذارند. شامل تقریباً 4890 هزار وبلاگ، به معنای واقعی کلمه مجموعه ای از هر چیزی است که می توانید به آن فکر کنید.tumblr

 9.سایت‌های دایرکتوری 

در این نوع وب سایت‌ها مشاغل، کسب و کارها، آدرس‌ها، تلفن‌ها و … به صورت حروف الفبا و یا به صورت دسته بندی شده، قرار دارند. شما می‌توانید با توجه به حوزه جغرافیایی که انتخاب می‌کنید، به راحتی مکانهایی را که به دنبال آن هستید را بیابید. و آدرس، شماره تلفن و موارد مورد نیاز مربوط به آن مکان را بدست بیاورید.

10. وب سایت انجمن ها

شبکه یا انجمن های اجتماعی روشی باورنکردنی برای ارتباط و به اشتراک گذاشتن افکار با افراد با علایق مشابه یا از مبانی مقایسه ای از طریق اینترنت است. این عنصر هوشمند می تواند نقطه کانونی اساسی سایت یا تنها بخشی از آن باشد با این هدف که مهمانان بتوانند در مورد موضوع سایت صحبت کنند.

علیرغم آنچه ممکن است تصور کنید، ساختن یک انجمن خیلی مشکل یا پرهزینه نیست. Wix Forum و WordPress (با استفاده از bbPress) هر دو ساختن یک انجمن را که می تواند در سایت Wix یا WP فعلی شما گنجانده شود واقعاً متوسط ​​​​می کند. در صورتی که به دنبال چیزی هستید که به تدریج مطابق با نیازهای کاربران انجمن سفارشی شده است و می تواند تقریباً در هر سایتی هماهنگ شود،

جعبه ابزار وب سایت ممکن است همان چیزی باشد که در جستجوی آن هستید.
Reddit خود را به عنوان صفحه اول اینترنت می نامد و یکی از محبوب ترین انجمن هایی است که تاکنون وجود داشته است. اعضای ثبت نام شده می توانند هر نوع محتوایی را در مورد هر موضوعی ارسال کنند.

11.وب سایت اشتراک گذاری ویدیو

انواع مختلف وب سایت‌ها با توجه به حوزه‌های تخصصی و عمومی برای اشتراک گذاری ویدئو وجود دارند. نمونه خارجی آن یوتیوب و نمونه داخلی آن آپارات می‌باشد. در سایت یوتیوب شما می‌توانید فیلم‌های مختلفی را آپلود کنید. اگر این فیلمها مخاطبان زیادی را جذب کنند بابت هر بار تماشا کردن ویدیوی شما توسط مخاطبان، مبلغی به حسابتان واریز می‌شود. به این معنی که امروزه افرادی تنها با تولید فیلم و اشتراک گذاری آنها در یوتیوب درآمدزایی می‌کنند و به آن‌ها اصطلاحاً یوتیوبر می گویند.

 12.وب سایت استاتیک

وب سایت‌هایی که با استفاده از زبان html، Css و جاوا اسکریپت طراحی می‌شوند و ویرایش و به روزرسانی آن‌ها حداکثر ۲ بار در انجام میگیرد را وب سایت استاتیک می گویند. طراحی و به روز رسانی این وب سایت‌ها باید به وسیله یک طراح سایت حرفه‌ای انجام شود. در سایت‌های استاتیک حجم کدها نسبت به سایت‌های داینامیک بسیار کمتر است. این موضوع باعث افزایش سرعت بارگذاری در وب سایت استاتیک شده و سئو آن را راحتتر کرده است.

 13.وب سایت دینامیک

به وب سایت‌هایی که به وسیله برنامه نویسان و سیستم مدیریت محتوا طراحی و ساخته می‌شود، وب سایت داینامیک می گویند. دلیل اصلی آن هم این است که این وب سایت‌ها یک پنل مدیریت برای ویرایش و ارسال مطالب جدید دارند و صاحب سایت می‌تواند تمام تغییرات و به روزرسانی های سایت را خودش انجام دهد.

مطالب اخیر

پیام بگذارید

logo-samandehi

راهنما

پشتیبانی

حریم خصوصی

سیاست گذاری سوشال

انتقاد , شکایت و پیشنهادات

کلیه حقوق متعلق به موسسه دیجیتال  دیبا انار پردازش می باشد

Copyright ©2022 socialbest – anarpardazesh narnet panel