سوشال بست به عنوان زیرمجموعه شرکت دیبا انار پردازش و با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان ناشر دیجیتال در شهریور ماه 1397 شروع به کار کرده است.

سوشال بست ابتدا با عنوان ارائه خدمات برای کسب و کارهای مختلف در پلتفرم های شبکه های اجتماعی کار خود را آغاز کرد ولی بعد از مدتی و با برخورداری از نیروهای متخصص جوان و باانگیزه، تمام توان خود را برای رونق بازاری سودمند، در جهت به ثمر رسیدن کسب و کارهای بزرگ و کوچک و حتی کسب و کارهای خانگی به کار گرفته است؛ که از این طریق باعث بهبود اشتغال بیش از صدها نفر شد

سوشال بست  تجارب قدرتمندی برای کسب و کارها دارد. به کارگیری اصول مدیریت صحیح و بدون نقص، ارتباط روشن و شفاف با تمامی شرکای تجاری شرکت، پیگیری میزان پیشرفت پروژه و تنظیم دقیق انحرافات؛ نظارت مستقیم بر روی کیفیت کارهای انجام شده از جمله برنامه‌های مدور سوشال بست است.

اما رشد همه کسب و کارها همیشه دارای یک نقطه عطف است و ان شروع به تبلیغات در شبکه های مجازی می باشد . سوشال بست با آگاهی از وضعیت کسب و کارها در و ابتدای کار و استفاده از ظرفیت همه پیچ های اینستاگرام و پلتفرم های مختلف در  جهت افزایش اثرگذاری تبلیغات در این عرصه گام برداشت

شما می‌توانید از طریق سرویس تبلیغات سوشال بست اقدام به تبلیغ در دنیای مجازی کنید و کسب ‌و کار خود را در معرض دید میلیون‌ها کاربر در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام قرار دهید. با سرویس‌های سوشال بست ، با وجود صرف هزینه‌ی بسیار پایین، آماری جامع و دقیق از میزان بازدیدها یا بازخوردهای تبلیغ‌تان خواهید داشت و تنها به میزان بازدیدهای صورت‌گرفته، هزینه پرداخت خواهید کرد. موبودید با مهیا‌کردن بستری گسترده برای پذیرش تبلیغات، می‌تواند پلی بین شما و دنیای چند ده میلیون نفری ایران در دنیای مجازی باشد.

هدف سوشال بست رونق و ارتقاء کسب و کار شماست و صداقت و شفافیت را سرلوحه کار خود قرار داده است.

درباره شرکت دیبا انار پردازش

logo-samandehi

راهنما

پشتیبانی

حریم خصوصی

سیاست گذاری سوشال

انتقاد , شکایت و پیشنهادات

کلیه حقوق متعلق به موسسه دیجیتال  دیبا انار پردازش می باشد

Copyright ©2022 socialbest – anarpardazesh narnet panel